uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Нагородження переможців конкурсу есе

У рамках міжнародної науково-практичної конференції «Павло Тичина: розп’яття на хресті слави» відбулася знакова подія: нагородження переможців загальноуніверситетського конкурсу есе на тему «Добридень тобі, Україно моя!» (Що для мене патріотизм і любов до Батьківщини), присвяченого 125-річчю Павла Тичини.

Опікувалися конкурсом за дорученням декана факультету української філології професора Валентини Олександрівни Коваль заступник декана з виховної роботи доцент Наталія Сергіївна Мамчур та керівник університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана, член Національної спілки письменників України Марина Степанівна Павленко. А членами журі стали викладачі кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання.

Отже, третє місце розділили між собою дві учасниці:

Дарія Рябоконь  – студентка історичного факультету;ФУФ УДПУ

Альона Цибулько  – студентка факультету української філології.ФУФ УДПУ

Друге місце отримала Наталія Голяка  – студентка факультету української філології,ФУФ УДПУ а перше місце виборола Людмила Козоріз  – студентка факультету іноземних мов.ФУФ УДПУ

Символічно, що нагороди наші переможці отримували з рук шановних гостей: видатних письменників та вчених Івана Драча, Миколи Жулинського та Сергія Гальченка.

Хочеться вірити, що такі події не лише зостануться в пам’яті учасників, але й надихнуть на нову творчість, а також – сприятимуть розвитку справжнього патріотизму.

04.04.2016

uk Українська
X