Приймальна комісія

Сьогодні розпочала роботу приймальна комісія Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

Фахівці факультету української філології  допоможуть вступникам отримати інформацію щодо спеціальностей; конкурсних предметів для вступу в 2016 році; перелік конкурсних випробувань на основі ОКР “молодший спеціаліст”; перелік конкурсних випробувань для вступу за ОКР “спеціаліст” та “магістр”; календар вступної кампанії.

З початком вступної кампанії на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини розпочав роботу консультативний центр з подання електронних заяв на вступ до ВНЗ. Фахівці центру проводять індивідуальну профорієнтаційну консультацію та допомагають майбутнім абітурієнтам сформувати електронні заяви для вступу.

Основні етапи вступної кампанії:

♦ початок прийому заяв і документів у вишах — 11 липня;

♦ завершення прийому документів від вступників, які проходять творчі конкурси, іспити, співбесіди — 20 липня;

♦ проведення творчих конкурсів, іспитів, співбесід — із 21 до 27 липня;

♦ завершення прийому заяв від вступників — 27 липня;

♦ оприлюднення рейтингового списку рекомендованих на місця держзамовлення — 1 серпня.

11.07.2016