uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Батьківські збори

11 серпня 2016 року відбулася зустріч керівництва факультету української філології з першокурсниками та їх батьками у форматі проведення батьківських зборів. Цей захід є традиційним, адже у кожного абітурієнта при вступі до вищого навчального закладу виникає безліч актуальних питань.ФУФ УДПУ

Зі щирими вітальними словами до присутніх звернулася декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Коваль Валентина Олександрівна, яка привітала студентів зі вступом до Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини і подякувала батькам за підтримку і допомогу своїм дітям у виборі вишу.

Валентина Олександрівна ознайомила батьків і першокурсників з історією університету та факультету, специфікою його діяльності, особливостями навчання, представила студентам заступників декана та кураторів академічних груп, а також відповіла на численні питання.

Закликала першокурсників брати активну участь у житті Університету, відвідувати гуртки, читати наукову та навчальну літературу, знайомитися з пам’ятками культури міста, всебічно розвиватися.

Заступник декана з навчальної роботи Денисюк Ірина Анатоліївна розповіла про організацію освітнього процесу на факультеті, особливості адаптації студентів першого курсу до навчання в університеті.ФУФ УДПУ

Заступник декана з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Мамчур Наталя Сергіївна ознайомила присутніх з організацією дозвілля на факультеті та в університеті, розповіла про можливості для творчого та особистого розвитку студентів.

Згодом батьки мали змогу поспілкуватися з кураторами груп.

На зустрічі усі наголошували, що сьогодні першокурсники стали повноправними членами великої та дружньої студентської родини. Бажали, щоб роки, проведені у стінах рідного університету, були наповнені радістю, а кожен новий день приносив лише задоволення.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Факультет української філології має гарні традиції, і саме новому поповненню студентів належить право примножувати його славетні здобутки, виписуючи яскраві сторінки історії факультету та університету.

13.08.2016

uk Українська
X