Літературне літо

«Сердешні діти!», – зітхає доцент кафедри української літератури, українознавств й методики їх навчання УДПУ Марина Павленко, чия повість «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських» тепер входить до загальнообов’язкової програми для 7 класу, – навіть під час літніх канікул не мають спокою!»

Атож, вони не лише мусять читати заданий у школі книжковий перелік, але й – зустрічатися з авторами!..

Так, бібліотекарі й учителі Дмитрушківської ЗОШ нещодавно організували для своїх школяриків творчу зустріч із письменницею.

Утім, може, не такі вже й «сердешні»? Адже зустріч була невимушеною, цікавою і веселою. Виявилося, що і діти, й авторка мають багато спільних тем, що читання може бути насолодою.

На завершення, як завжди, багато запитань від читачів, багато автографів від авторки на придбаних дітьми книжках і, звісно ж, спільні фотографії.

17.08.2016