uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Квест першокурсника!

Спортивно-розважальний квест – це незабутнє дійство, що стало вже традицією факультету української філології. На початку навчального року

ФУФ УДПУ

Студрада факультету щороку старанно готується до знайомства з першокурсниками. Однією з форм адаптації студентського дозвілля  є квест.

Квест (від англійського guest – «пошук») – різновид активних інтелектуально-логічних ігор, синонім активного відпочинку. Сьогодні квест вважають головним конкурентом комп’ютерних ігор у боротьбі за час молоді. Це ігрова форма групового виконання завдань, яка має тривалу історію розвитку, багато можливих варіантів використання і чимало позитивних моментів.

Мета гри – «розшифрувати» певне місце на обумовленій території (скажімо, на вулицях міста, шкільному подвір’ї чи в музейній залі), виконати на цьому місці певні дії або/та одержати підказку (інструкцію, код) до виконання наступного завдання.

Квест допоміг першокурсникам-філологам ближче познайомитись з один одним, з Уманню та Софіївкою, а головне, зрозуміти, що студентське життя – це весело!

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Результати квесту першокурсника-УФ – перемогла дружба!  Чому? Тому, що всі команди показали достойні результати на кожному етапі квесту. Всього їх було 5:  станція №1 «Старт»,  № 2 «Корабель», № 3 «Пісенна» , № 4 «Станція Дружби», № 5 «Креативне фото». На станціях учасники проявили хороші знання з історії факультету та університету, чудову пам’ять та ерудицію, спортивні навички, театральну майстерність, спритність, знання українських пісень, швидкість реакції та вміння працювати в командах, незважаючи на те, що дехто трохи поблукав по Софіївці.

ФУФ УДПУ

Вітаємо першокурсників! Так тримати! Дякуємо всім за участь! Нехай старт вашого студентського життя запам’ятається вам надовго!

22.09.2016

uk Українська
X