uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Літо – час не лише для відпочинку…

Літо – найкраща пора року для студентства, адже саме влітку можна подорожувати, зустрічатися з друзями, насолоджуватися канікулами і радіти життю! Таким насиченим і був літній відпочинок студенток 22 групи Герасименко Наталії і Король Марини, які за власним бажанням працювали вожатими в дитячих оздоровчих таборах.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Дівчата сповна насолодилися спілкуванням із дітьми, проявили свої організаторські здібності та набули безцінного досвіду в нелегкій справі виховання дітей.

Своїми враженнями поділилася Герасименко Наталія: «Цього літа я працювала вожатою в дитячому оздоровчому таборі «Бригантина», який розміщений у м. Новоархангельськ. Табірна зміна, що тривала з 3 по 23 липня, запам’яталася цікавими зустрічами, конкурсами, змаганнями. Робота в таборі дала мені змогу проявити себе педагогом та організатором дитячого колективу. Я отримала необхідний педагогічний досвід, який у подальшому знадобиться мені в роботі з дітьми».

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Король Марина розповіла: «У цьому році я вперше у своєму житті працювала з дітьми в таборі «Джерело», який знаходиться в Бучанському парку, що на Київщині. Поспілкувавшись із хлопчиками і дівчатками з усіх куточків України, я отримала позитивний заряд на все літо. Щоденні організаційні збори вожатих, обговорення цікавих ідей, проведення культмасових заходів, хвилювання за свою табірну сім’ю і прощальні щирі сльози малечі – це те, без чого не було б мого особливого червня 2016 року».

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Ось таким незабутнім, сповненим емоцій та вражень, збагаченим педагогічним досвідом було літо наших студентів!

06.09.2016

uk Українська
X