uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Майстер-клас зі Street Workout

ФУФ УДПУ

З 5 по 10 вересня в УДПУ тривав «Олімпійський тиждень». 7 вересня  в актовій залі нового корпусу студенти факультету української філології  були присутні на презентації з показовими виступами «Street Workout». Що це? Street workout (укр. вуличне тренування) – це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об’єктах, таких, як шкільні двори, парки, спортивні майданчики в міській забудові.

Про зародження та розвиток цього руху в Україні студентській молоді розповів Владислав Назаров – чемпіон Черкаської області зі Street workout:  «Вперше про цей вид спорту я почув у 2012 році в рамках олімпійського тижня Культури і Спорту, саме тоді я познайомився з діяльністю Дениса Мініна – спортсмена, соціального та громадського діяча, лідера міжнародного руху «За Здоровий Спосіб Життя». Напевно, саме ця людина стала для мене прикладом для наслідування та наставником. Пам’ятаю, як було важко робити перші спроби на вулицях рідного міста.  Найважче було знайти гідні спортивні майданчики (яких на той час не було взагалі), займався там, де було щось схоже на турніки. Там і познайомився з іншими «турнікменами». Згодом ми своїми силами  добилися майданчика спеціально для смт. Цибулів Черкаської області».

ФУФ УДПУ

Владислав розповідав про workout досить цікаві речі, а головне, з таким ентузіазмом та натхнення, що багато студентів зацікавилися цим видом спорту й «засипали» його запитаннями!

ФУФ УДПУ

Лекція про здоровий спосіб життя від Назарова Владислава була цікавою, пізнавальною та емоційною.

12.09.2016

uk Українська
X