uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Мовна школа в Пултську

ФУФ УДПУ

Анастасія Січкар поділилася зі своєю 23 групою враженнями від поїздки до Польщі. За її словами, вона була незабутньою: яскраві подорожі, враження, спілкування польською, чудові друзі з інших країн! Надзвичайно цікаві лекції з пані Самантою, яка навчала польської мови: «Ми грали в різні ігри, вивчали граматику, читали, співали пісні, розмовляли і ділилися своїми враженнями.

Кожного дня  професори знайомили нас із ціками сторінками історії Польщі. Після лекцій сумувати не доводилося: ми були найвеселішою “тіруріру ” групою, яка постійно десь гуляла, вивчала Пултуськ, каталася на водних роверах, байдарках, оглядала визначні пам’ятки архітектури та культури.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Неодноразово ми робили собі вилазки до Варшави, ходили в кафе, та найбільше нам подобалося польське “лоде”,  морозиво.

Також ми мали багато планових екскурсій, і кожна з них є незабутнім моментом, проведеним у Польщі. Ми робили веселі селфі та фото і просто отримували задоволення від спілкування та екскурсій. Але після такої кількості з’їденого морозива, і з урахуванням того, що нас в їдальні дуже добре годували, треба було спалювати калорії. І ми мали заняття з фітнесу, зумби, карате, також нам організовували вечори спортивних ігор, танців, караоке.

ФУФ УДПУ

Особливо подобалися нам вечори польської культури, польських пісень і танців з відповідним меню в найкращих ресторанах Пултуська та Варшави. До речі, про Варшаву, вона зачарову своєю архітектурою та гостинністю, яскравим колоритом та надзвичайно приємними людьми, які завжди раді допомогти.ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Щодо спілкування з іноземцями: якщо ми деколи не розуміли або не могли пояснити щось одне одному польською, то на допомогу приходила англійська мова. Тому ми мали нагоду не тільки покращити знання з польської мови, а й підвищити рівень розмовної англійської.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Я дуже рада, що отримала нагоду побувати в польській літній школі  і поспілкуватися з цікавими людьми, побачити Польшу з іншого боку.

Це була незабутня подорож, сподіваюся, що таких подорожей буде ще багато в моєму надзвичайно цікавому студентському житті!»

15.09.2016

uk Українська
X