uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Ми – другокурсники!

Перший навчальний рік в університеті промайнув надзвичайно швидко для нас, учорашніх першокурсників. Позаду неймовірні хвилювання і переживання, перші заліково-екзаменаційні сесії, цікаві зустрічі, виховні заходи… Як кажуть, «курс молодого бійця» здали успішно.

ФУФ УДПУ

На літніх канікулах ми відпочили, набралися сил і – «знов у бій». Ми – другокурсники! У новому навчальному році нас чекають цікаві дисципліни, незабутні емоції і враження, участь у громадському житті факультету та університету і, звичайно, недоспані ночі, заліки й екзамени…

ФУФ УДПУ

Другий курс розпочався для кожного з нас з обрання додаткової спеціалізації, тому ми об’єдналися в нові групи для вивчення, окрім української мови і літератури, українознавства та англійської мови. Незмінний куратор 22 групи Комарова Зоя Іванівна взяла під свою опіку і студентів 21 групи.

На першій годині куратора ми підготували індивідуальні звіти про свою участь у громадському житті групи, факультету та університету в минулому навчальному році. Було про що згадати…, тому не втрачаємо ентузіазму і віри в те, що на другому курсі ми проявимо себе ще краще.

ФУФ УДПУ

Для злагодженої роботи в групах ми обрали актив – старост, їхніх заступників, а також відповідальних за певні види діяльності. Так, у цьому навчальному році обов’язки старости 21 групи виконуватиме Гуртова Юлія, а 22 групи – Харенко Софія. Ми вітаємо дівчат з обранням, бажаємо їм успіхів і натхнення, віримо, що вони виправдають нашу довіру.

ФУФ УДПУ

Усіх студентів факультету української філології вітаємо з початком нового навчального року і бажаємо здоров’я, успіхів та незгасного потягу до знань!

Студенти 21 і 22 груп,

куратор – Комарова З. І.

09.09.2016

uk Українська
X