uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Науково-практичний семінар

ФУФ УДПУ3 вересня в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини на факультеті української філології (декан – доктор філологічних наук, професор Коваль В. О.) відбувся науково–практичний семінар «Мова та література в сучасному мультикультурному просторі», організатором якого стали кафедра слов’янських мов та зарубіжної літератури (завідувач кафедри – кандидат філологічних наук, доц. Ріднева Л. Ю.) та Україно–Ізраїльський центр освіти, науки і культури УДПУ імені Павла Тичини (директор – кандидат філологічних наук, професор Цимбал Н. А.).

ФУФ УДПУ

У семінарі взяли участь викладачі факультету та гості з далекого Ізраїлю. У рамках семінару відбулася зустріч з літературознавцем, письменницею, драматургом, головним редактором журналу «Русское литературное эхо» А. М. Тепловодською, яка ознайомила слухачів зі своєю громадською та літературною діяльністю.

ФУФ УДПУ

У своїй доповіді Ася Марківна підкреслила, яке важливе значення в сучасному світі має спілкування представників різних культур і особливо людей творчих. Адже обмін думками, надбаннями, творчими задумами зближує, дає можливість краще зрозуміти одне одного, стає своєрідною народною дипломатією.

ФУФ УДПУ

Письменниця презентувала декілька номерів журналу «Русское литературное эхо» та свої книги; підкреслила, що остання вийшла українською мовою.

ФУФ УДПУ

Декілька примірників журналу та книги вона залишила в подарунок кафедрі. Зустріч справила надзвичайно тепле враження, з’явилось бажання зустрітися знову, більше дізнатися про мову, літературу та культуру іншого народу.

05.09.2016

uk Українська
X