uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Перші години куратора

Минулорічна 11 група цього року теж трішки першокурсники: редактори, поляки й українознавці розділилися на три окремі групи. Надзвичайно приємно, що жоден студент не розчарувався в обраній професії, жоден першокурсник не залишив навчання. Нас навіть стало більше: прийшли студенти з інших навчальних закладів, поповнилися наші ряди і представниками з англійської групи.

ФУФ УДПУ

Як виявилося, цьогорічні другокурсники влітку не байдикували: проходили мовну практику в Польщі, працювали вожатими в таборах відпочинку, готували матеріали до місцевих видань, допомагали створити позитивний імідж факультету в громадській приймальні.

Перший навчальний день у 23 і 24 групах закінчився виборами. Обирали старост – відповідальних, успішних, креативних, комунікабельних. 24 група одноголосно проголосувала за Мазурик Анастасію. У 23 групі на посаду старости претендувало 4 особи. Більшістю голосів старостою була обрана Ягуфарова Аліна.ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Зарудняк Н.І. (куратор груп) привітала новообраних старост і побажала виправдати сподівання одногрупників та всього факультету.

05.09.2016

uk Українська
X