Студенти-філологи вміють відпочивати

Запорукою успіху відомих людей є вміння вдало поєднувати роботу з відпочинком. Студенти 21 і 22 груп факультету української філології вважають себе успішними, тому після напруженого навчального тижня вони разом із куратором  Комаровою Зоєю Іванівною спланували своє дозвілля серед природи в Білогрудівському лісі. Метою заходу було спільне проведення вільного часу, відновлення сил після «трудових буднів», позааудиторне спілкування з одногрупниками та куратором.

Фещенко Тетяна та Куян Дар’я відповідали за студентські розваги. Як відомо, найбільш корисними для відпочинку є рухливі ігри. Тож, озброївшись м’ячами і скакалками, студенти пішли на стадіон. На волейбольному майданчику учасники команд засвідчили, що філологи вправні не тільки в транскрибуванні і перекладі текстів, а й мають непогану фізичну підготовку.

Після активної гри необхідно було поповнити сили, з’їсти щось смачненьке. Головними стравами на природі є шашлик і картопля, тому відпочивальники не стали порушувати традиції, і єдиний хлопець серед дівчат Музичка Іван взявся до роботи. Активно допомагали йому Огородник Анна та Брайлян Інна. У цей час інші мили та нарізали овочі і фрукти, робили бутерброди, сервірували стіл, а також фотографувалися, спілкувалися чи спостерігали за приготуванням шашлику.

Будучи такими різними, другокурсники знайшли чимало спільних тем для обговорення, дізналися більше один про одного, по-справжньому наїлися і просто гарно провели час. Запорукою їхнього чудового відпочинку були прекрасна погода, хороший настрій, смачні страви і весела компанія.

Студенти 21 і 22 груп висловлюють слова вдячності Огородник Анні, яка проявила себе вмілим організатором дозвілля одногрупників, доклала чимало зусиль для того, щоб зустріч у Білогрудівському лісі запам’яталася їм надовго.

18.09.2016