uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Свято першокурсників!

Вітаймо вас, студенти України!
Судились вам нові стежки,
Вам головні даються ролі,
Щоб відкривать нові зірки.
Вам будувать міцну державу,
Її вам пильно берегти.
Щоб світову здобути славу,
Ідіть відважно до мети!

Урочисте свято з нагоди посвяти першокурсників у студенти завжди яскраве і хвилююче. 31 серпня, в останній день літа, УДПУ урочисто прийняв у свої лави нову когорту майбутніх українських філологів. ФУФ УДПУ

Залиті сонцем, уквітчані букетами та вишиванками, першокурсники та третьокурсники (група з випускників педагогічних коледжів) були живим унаочненням краси, сили, надії нації. Вірилося, що сонце, яке не скупилося на проміння цього дня, осяватиме  всі студентські роки і подальшу долю  новачків.

На святі були присутні адміністрація університету на чолі з ректором, професором  Безлюдним Олександром Івановичем, почесні гості. Учасники урочистостей згадали нещодавно відзначену Україною ювілейну дату ­– 25 років незалежності, нелегкий шлях становлення, увінчаний численними досягненнями, звершеннями і, на жаль, значними втратами… В пам’ять про героїв Небесної Сотні, воїнів АТО, на знак вшанування світлої пам’яті тих, хто віддав своє життя за честь і гідність, за Батьківщину та увійшов у безсмертя, присутні вшанували їх хвилиною мовчання.ФУФ УДПУ

Ректор університету, доктор педагогічних наук, професор, заслужений працівник освіти України  Безлюдний Олександр Іванович, вітаючи першокурсників та їх батьків, зокрема, наголосив: «Радий, що ви обрали навчання у нашому Університеті – одному з найповажніших вузів нашого міста зі славетним історичним минулим. Нині наш університет входить у трійку кращих педагогічних вищих навчальних закладів України та вже декілька років поспіль є лідером серед навчальних закладів Черкащини. Успіхи нашого університету в навчальній, науковій та виховній діяльності неодноразово були відзначені на міжнародному, державному та регіональному рівнях.

Маю надію, що не менш славне майбутнє будемо створювати з вами разом. Пам’ятайте, що від вашої активності і прагнення до знань залежать рівень і якість вашої освіти. Проявляйте себе! Прагніть яскраво і з користю провести студентські роки!»

Після складання присяги студентів зі  вступом  привітала декан факультету української філології, доктор педагогічних наук, професор Коваль Валентина Олександрівна.ФУФ УДПУ

Святкові виховні години провели зі своїми групами цьогорічні куратори: кандидат філологічних наук, професор Тищенко Тетяна Миколаївна (12 група), кандидат філологічних наук, доцент Шевчук Інна Леонідівна (11 група), кандидат філологічних наук, доцент Дуденко Олена Володимирівна (13 група), кандидат філологічних наук, доцент Молодичук Ольга Андріївна (38 група). Вони ознайомили студентів з аудиторіями, вирішували важливі на першому курсі організаційні моменти.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

День Посвяти залишиться у пам’яті назавжди, адже воно відкриває новий, дуже цікавий, захоплюючий період у житті кожного першокурсника. Попереду – нелегка дорога до заповітної мети. Побажаймо молодому поколінню успіхів і пам’ятаймо: «Дорогу долає той, хто йде!».

02.09.2016

uk Українська
X