uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Відбулися вибори Студради-УФ!

Студентська рада факультету української філології – це структурний підрозділ студентського самоврядування Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Створена в процесі демократизації вищої освіти і керується Ст. 40 Закону України «Про вищу освіту».

ФУФ УДПУ

Діяльність Студради факультету української філології регламентована Статутом УДПУ та Положенням про студентське самоврядування. Студентське самоврядування охоплює велике коло обов’язків: захист інтересів студентства; допомога і заохочення до навчально-наукової роботи; організація дозвілля; контроль належних житлово-побутових умов; інформування студентства з приводу різноманітних подій.

Згідно з положенням «Про порядок організації та проведення виборів голів органів студентського самоврядування УДПУ імені Павла Тичини», 15 вересня 2016 року відбулися вибори студактиву факультету української філології.

ФУФ УДПУ

Вибори до Студентської ради факультету – це демократична процедура обрання керівника представницького органу та керівників структурних підрозділів.

Передвиборча агітація та процес голосування проводилися згідно з чинним положенням про вибори студдекана та студради факультету. Студенти факультету ознайомилися з планами та пропозиціями кандидатів щодо їхньої  майбутньої роботи.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

За результатами процедури таємного голосування, одностайно було обрано студентським деканом факультету української філології Юлію Жирохову, студентку IV курсу 45 групи. За більшістю  голосів  обов’язки заступника буде виконувати  Марина Король, студентку ІІ курсу 22 групи.

ФУФ УДПУ

Адміністрація факультету та професорсько-викладацький колектив покладає великі надії на злагоджену співпрацю у створенні гідного іміджу факультету та університету загалом. Бажаємо новообраним лідерам студентства факультету української філології впевненості у своїх діях, гарної роботи на нових посадах та успіхів у всіх починаннях!

21.09.2016

uk Українська
X