uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Колегіум Міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій

Щороку студенти факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини мають унікальний шанс на вступ до Колегіуму Міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій, який діє на базі Польського культурно-освітнього центру.

ФУФ УДПУ

Право на вступ до Колегіуму мають лише ті студенти, які за результатами навчання на першому курсі мають середній бал не нижче 4 (за 5-бальною шкалою). Вступні випробовування проводяться у два етапи:

  1. Подання та оцінювання анкети претендента.
  2. Співбесіда згідно із запропонованими студентами темами.

Студенти, які завершують навчання в МІГуСі, окрім державного диплома закінчення власного факультету, отримують сертифікат про всі додаткові зараховані курси.

Варто відзначити, що цьогоріч бажання навчатися в Колегіуму виявили студенти факультетів української філології, іноземних мов, професійної та технологічної освіти, початкової освіти та історичного факультету.

Комісія у складі професора Ігоря Кривошеї, доцента Ольги Сушкевич та доктора Пьотра Пизеля заслухали та оцінили доповіді студентів.

За результатами співбесіди до Колегіуму зараховано такі студенти факультету української філології: Брайлян Інна, Герасименко Наталія, Січкар Анастасія, Харенко Софія, Ягуфарова Аліна.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Нагадаємо, Колегіум Міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студії (МІГуС) діє з 1 вересня 2009 року на базі Польського культурно-освітнього центру. Програма МІГуСу є спробою відходу від традиційної форми навчання та має міждисциплінарний характер сучасних наукових досліджень. Опікується Уманським Колегіумом МІГуС Університет імені Адама Міцкевича, професори якого беруть участь у роботі екзаменаційних комісій. Проект Міждисциплінарних індивідуальних гуманітарних студій у Польщі й Україні перебуває під юрисдикцією факультету міждисциплінарних досліджень «Artes Liberales» Варшавського Університету.

В Україні осередки МІГуСу також діють у Львівському національному університеті імені Івана Франка, Львівському Католицькому університеті та у Києво-Могилянській академії.

ФУФ УДПУ

МІГуС є програмою, що пропонує кожному її учаснику індивідуальну форму навчання під керівництвом академічного наставника (тьютора). Окрім предметів власного факультету, студенти мають можливість вивчати курси, які пропонує історичний факультет, факультети української філології та іноземних мов. Навчання в Колегіумі триває три роки.

Вітаємо наших студентів і бажаємо наполегливості та натхнення для реалізації поставленої мети!

31.10.2016

uk Українська
X