uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Молодіжний квест до Дня міста

Цікавою сторінкою у святкуванні Дня міста став молодіжний історичний квест, присвячений 400-ій річниці від найдавнішої писемної згадки про Умань.

ФУФ УДПУ

Мета квесту полягала в тому, щоб якомога швидше пройти всі визначені пункти. На кожному з пунктів на конкурсантів чекав волонтер, який озвучував подальші тематичні запитання. Даючи правильну відповідь на кожне з них, студенти отримували частину картинки. Перемогу отримала команда, яка прийшла першою до останнього пункту з усіма елементами фотокартки певної історичної пам’ятки Умані. Учасниками квесту були 10 команд, які представляли навчальні заклади міста Умані. У цікавій, живій формі студенти вивчали місто Умань, дізнавалися про його визначні місця та історичні об’єкти. Гідно презентувала себе команда факультету української філології «Зо-Го-Гра». Студенти Євген Романчук, Ярослав Рудь, Павло Гаврилюк, Марія Головко та Богдана Сабадин блискуче виконали всі завдання!

Своїми враження від квесту поділилась учасниця команди, студентка ІІ курсу Марія Головко: «Усього станцій було шість, ми дуже хвилювалися,  щоб відразу правильно відповісти, тому що присідати 40 разів не дуже хотілось – це потрібно було виконувати, якщо відповідь була неправильною. Але, на щастя, над питаннями ми не задумувались, а відповідали відразу. Від станції до станції ми бігли наче востаннє, адже політати на повітряній кулі хотіли майже всі. Коли команди на сцені нагороджували, ми затамували подих в очікування І першого місця, тому що ми прибігли першими, але за певних причин і рішенням оргкомітету посіли почесне ІІ місце».

ФУФ УДПУ

Студентка ІІ курсу Богдана Сабадин, сповнена почуттів, пригадує: «Через сильне захоплення особисто я й не помітила, як ми опинилися на передостанній станції. Хоч нам дали ІІ місце, ми все одно переможці!».

Студенти щиро вдячні організаторам квесту за незабутні емоції та враження! Чекаємо наступного історичного квесту, щоб знову перевірити свої сили!

Вітаємо команду факультету української філології «За-Го-Гра» з призовим ІІ місцем на історичному квесті, присвяченому Дню міста Умань! Ми вами пишаємося! Ви найкращі!

08.10.2016

uk Українська
X