uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

VII Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської

та студентської молоді імені Тараса Шевченка

6 жовтня 2016 року на факультеті української філології за сприяння кафедр української мови та методики її навчання, української літератури, українознавства та методик їх навчання відбулось урочисте відкриття VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

ФУФ УДПУ

Конкурс є щорічним загальнонаціональним заходом, спрямованим на піднесення престижу української мови і літератури у молодого покоління, стимулювання учнівської та студентської молоді до вивчення рідної мови, виховання в його учасників почуття гордості за свій народ, любові до рідного краю: вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

З вітальним словом до учасників Конкурсу звернулася член Національної спілки письменників України, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Павленко Марина Степанівна. 

Поетичними рядками з Шевченка та власним мистецьким помислом викладач зуміла підкреслити тонкощі душі українців та особливості їхнього світосприйняття.

ФУФ УДПУ

На урочистості були запрошені представники творчої молоді, найкращі читці-декламатори. 

ФУФ УДПУ

Поділитися особистими враженнями люб’язно погодилася переможниця обласного етапу VI Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, студентка ІV курсу Анна Мельник. Надавши практичні рекомендації на успішне виконання завдань Конкурсу, Анна Мельник побажала майбутнім учасникам творчих звершень і перемог.

ФУФ УДПУ

Торкнутися душею і серцем ліричних, а часом драматичних, струн слова Кобзаря допомогли студенти І та ІІІ курсів. У  їхньому виконанні прозвучали фрагмент із поеми «Катерина» (Катерина Мандзюк) та вірш «Лілея» (Альона Мандзюк).

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Вразливі юні душі із зачудуванням спостерігали за таємним дійством художнього слова на межі з реальністю.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

 

12.10.2016

uk Українська
X