uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Підготовка до зовнішнього незалежного оцінювання

22 вересня на базі Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу відбувся науково-методичний семінар «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури». Робота семінару здійснювалася за такими напрямами: теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови; теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури; психологічні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

ФУФ УДПУ

У семінарі взяли активну участь спеціалісти з питань підготовки до ЗНО Вінницького регіонального центру оцінювання знань, викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, Вінницької академії неперервної освіти, Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, Національного авіаційного університету, Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, Тульчинського училища культури.

ФУФ УДПУ

На семінарі обговорювалися результати ЗНО 2016 року, аналізувалися завдання, які виявилися складними для випускників, присутні оприлюднювали свої методичні розробки.

Шевчук Інна Леонідівна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання провела своєрідний майстер-клас: проблемні питання вивчення прикметників у підготовці до ЗНО вона розглядала разом із присутніми студентами, які активно відповідали на питання.

Січкар Світлана Анатоліївна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри практичного мовознавства ознайомила з особливостями виконання завдань з орфографії для успішного складання ЗНО мінімально підготовленим вступником. Крім того, як справжній патріот свого закладу, поінформувала присутніх про переваги навчання  на факультеті української філології саме Уманського державного педагогічного університету.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання Зарудняк Наталя Іванівна розповіла про особливості вивчення літератури кінця ХІХ – початку ХХ століття на підготовчих курсах, наголосивши на важливості останнього року навчання для успішного складання ЗНО.

Прогресивний, ініціативний, обізнаний зі світовими тенденціями в освіті, надзвичайно комунікабельний директор Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу –  Войцехівський Костянтин Францович ознайомив присутніх із перспективами розвитку та досягненнями свого закладу. До речі, захоплювався досягненнями УДПУ останніх років.

ФУФ УДПУ

Присутні на семінарі поділилися своїм досвідом, збагатилися чужим, мали можливість відвідати музей М.М.Коцюбинського, здійснити екскурсію містом.

05.10.2016

uk Українська
X