uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Школярі підготували виставу за «Русалонькою із 7-В…» Марини Павленко

Нещодавно в Умані відбулась хай маленька, але дуже зворушлива й цікава театральна подія.

ФУФ УДПУТеатральний гурток «Дивосвіт», який діє при НВК №17 міста Умані під керівництвом Ольги Чубар, підготував виставу за повістю доцента кафедри української літератури, українознавства та методики їх викладання УДПУ, члена Національної спілки письменників України Марини Павленко «Русалонька із 7-В проти Русалоньки з Білокрилівського лісу».

ФУФ УДПУ

Прикметно, що це був вибір самих школярів і що для постановки було взято не першу частину циклу про «Русалоньку…», яка офіційно введена в шкільну програму, а третю. Ініціатори постановки, на чолі з Ольгою Чубар, написали за повістю сценарій і «втиснули» всю книгу в годинну виставу.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

На прем’єру було запрошено й саму авторку. Як зізналася Марина Степанівна після перегляду, вона не очікувала чогось дуже грандіозного, та, зрештою, взагалі не уявляла, що хтось може інсценізувати її твір не уривками, а ось так, повністю.

ФУФ УДПУ

Причому, навіть зважаючи на скромні умови (не надто зручна сцена й не пристосований до таких постановок актовий зал), «Дивосвіту» вдалося вразити глядачів своєю кмітливістю, майстерною грою, дотепністю і щирістю.

«Ви такі молодчинки! І ці аплодисменти – вам! Це було чудово!» – подякувала всім учасникам дійства Марина Павленко.

ФУФ УДПУ

«Ми, звісно, не професіонали, але намагаємось показати високий клас, – прокоментувала подію Ольга Чубар, – Умань завжди була театральним містом, і ми намагаємось відроджувати традиції».

28.10.2016

uk Українська
X