uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Учитель – цілитель людських душ

Одне з найбільш шанованих професійних свят усіх працівників освітньої сфери, звичайно ж, завжди було і залишається улюблене нами ще зі шкільних часів – День учителя.

ФУФ УДПУ

Підтримуючи добру традицію, у професійне свято працівників освітньої системи – День учителя, студенти факультету української філології з усією щирістю своїх сердець привітали викладачів та влаштували незабутнє свято.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Сценарій урочистого заходу був у вигляді цікавого екскурсу в часі з  гумористичним вкрапленням. Таке поєднання сприяло дружній та теплій атмосфері. Слова вдячності та привітання звучали  від студентів різних курсів.  Анна Кулінєєва, Марина Король, Юлія Легута та Вікторія Хоменко подарували викладачам музичні композиції. Римовані привітання звучали від студенток –  Катаріни Зачепи та Аліни Ягуфарової.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

MtoTFV7Nk_0

Студдекан факультету Юлія Жирохова разом зі студактивом, організовуючи свято, мали на меті  влаштувати свято для викладачів, аби в першу чергу їм було цікаво: «І пісні ми співали, і вірші читали, і відео дивилися… Загалом панувала тепла, дружня та по-сімейному душевна атмосфера. Я дуже вдячна всім, хто долучився до організації та проведення дійства! Студенти нашого факультету – найталановитіші, і ми це ще раз довели, влаштувавши таке чудове свято! Як писав Лев Толстой: «Якщо вчитель поєднує в собі любов до справи і до учня, він – досконалий учитель». Викладачі факультету української філології саме такі. Ще раз вітаємо весь викладацький склад факультету з професійним святом!».

ФУФ УДПУ

На завершення святкового дійства заступник декана з навчальної роботи Денисюк Ірина Анатоліївна подякувала студентам за чудові привітання, побажала всім невичерпних сил і творчого натхнення, терпіння й мудрості, поваги та вдячності, любові й розуміння, нових професійних досягнень та здійснення всіх добрих задумів і починань.

06.10.2016

uk Українська
X