uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

День відкритих дверей

25 листопада 2016 року на факультеті української філології в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні вступники. Серед присутніх – випускники шкіл та студенти коледжів, перед якими постало питання щодо вибору майбутньої професії.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

З вітальним словом до присутніх звернулася декан факультету, доктор педагогічних наук, професор Коваль Валентина Олександрівна, яка розповіла про організацію навчального процесу в університеті, особливості навчання на факультеті, можливості майбутнього працевлаштування, спектр освітніх програм, за якими здійснюється підготовка фахівців.

ФУФ УДПУ

Заступник декана з довузівської підготовки, кандидат філологічних наук, доцент Січкар Світлана Анатоліївна ознайомила з особливостями вступної кампанії 2017 року. Окремо зауважила, що в нашому університеті майбутні випускники можуть зареєструватися для складання зовнішнього незалежного оцінювання, а в подальшому – отримати консультацію щодо подання електронної заяви.

ФУФ УДПУ

Продовжили зустріч виступи найкращих студентів факультету, які запросили всіх побачити реальне студентське життя й уявити себе частиною великої університетської родини.

Учнівська молодь із великим зацікавленням зустріла Студентського декана Юлію Жирохову, яка розповіла про міжнародні освітні програми, що функціонують в університеті та на факультеті української філології.

ФУФ УДПУ

Про яскраві моменти буття філологів у позанавчальний час, неймовірні конкурси, веселі святкування, а також про досягнення у науковій діяльності, громадській роботі й спорті розповіла член студентської ради факультету Дар’я Крайнова.

ФУФ УДПУ

Усі присутні могли познайомитися з учасниками творчих колективів факультету. Неперевершене декламування продемонстрували Олександра Денисюк та Аліна Ягуфарова. А українська пісня звучала у виконанні фольклорного колективу «Лілея».

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Завершилася зустріч зі вступниками індивідуальними профорієнтаційними консультаціями та екскурсіями.

ФУФ УДПУ

Щиро вдячні всім, хто завітав на День відкритих дверей на факультет української філології! Будемо раді знову бачити Вас нашими студентами!

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

29.11.2016

uk Українська
X