uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Пробні уроки – уроки становлення особистості вчителя

З 7 по 11 листопада студенти 4 курсу факультету української філології були відряджені на педагогічну практику з фахових методик до шкіл м. Умані.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

3 листопада в університеті відбулася настановча конференція, де викладачі-методисти ознайомили  з правами та обов’язками студентів-практикантів, завданнями та метою практики.

Метою практики було осмислення та апробація курсів навчання української мови та літератури; завданням – провести по уроку української мови та літератури.  Ми вперше відчули себе в ролі вчителя-філолога. У нас була можливість утілити набуті теоретичні знання, вміння та навички на практиці.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Нашими помічниками, порадниками стали викладачі факультету української філології, які відвідували пробні уроки, давали цінні методичні поради. За підтримку, віру в наше педагогічне майбутнє дякуємо Гонці І. С., Молодичук О. А., Жилі Т. І., Тищенко Т. М., Шевчук І. Л., Коломієць І. І., Денисюку В. В., Пархеті Л. П., Зарудняк Н. І.

Окрема подяка вчителям-практикам, які в тандемі з методистами були нашими координаторами під час практики. Вчителі з розумінням поставилися до своїх майбутніх колег і робили все можливе для створення умов, які б сприяли здобуттю нами нових та засвоєнню вже набутих умінь і навичок.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Ця практика стала іспитом перед самими собою. Ми побачили життя сучасної школи очима молодого вчителя.

Особисто я вкотре переконалася, що вчитель – це ювелір, котрий формує крихітні людські душі і мусить бути вкрай обережним, працюючи з дорогоцінним металом.

Комишна А.

16.11.2016

uk Українська
X