uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Студентська звітно-наукова конференція

8 листопада 2016 року відбулася Студентська звітно-наукова конференція за підсумками діалектологічної практики студентів ІІІ курсу факультету української філології на тему «Лексика говірок Східного Поділля». Її проведення стало доброю традицією в стінах нашого факультету.

ФУФ УДПУ

Конференцію розпочала доктор філологічних наук, професор кафедри української мови та методики її навчання Зелінська Оксана Юріївна, яка акцентувала увагу присутніх на необхідності збереження рідного слова.

ФУФ УДПУ

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник декана з педагогічної практики, кандидат педагогічних наук, доцент Любов Петрівна Пархета, яка побажала ніколи не згаснути вогнику науки в Східноподільському краєзнавчому центрі.

ФУФ УДПУ

Керівник діалектологічної практики, кандидат філологічних наук, доцент кафедри української мови та методики її навчання Березовська Ганна Григорівна, розповіла про особливості проходження діалектологічної практики у 2016 році, підвела підсумки, висловила подяку за сумлінну працю, відзначила найкращих студентів.

ФУФ УДПУ

Тематика студентських доповідей була різноплановою. Велике зацікавлення у присутніх викликали наукові повідомлення, презентовані студентками Костюченко Тетяною, Жвавою Тетяною, Драч Юлією, Пономаренко Тетяною, Лобань Ганною, Паславською Тетяною, Усатенко Любов’ю, Тиховською Іриною та Бондаренко Ілліаною.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Керівник Східноподільського лінгвокраєзнавчого науково-координаційного центру, кандидат філологічних наук, професор кафедри української мови та методики її навчання Тищенко Тетяна Миколаївна розповіла про здобутки і перспективи східноподільської діалектологічної школи та відзначила цінними книгами найкращих збирачів діалектного слова.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Завдяки цьому заходу студенти можуть зробити свої перші кроки у науковій діяльності, обрати для себе цікаві теми для наукових досліджень.

11.11.2016

uk Українська
X