uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Від теорії до практики

Незабаром студенти факультету української філології вирушать до загальноосвітніх шкіл міста на педагогічну практику з фахових методик, яка, по суті, є навчальною практикою  під час вивчення дисциплін «Методика навчання української мови» та «Методика навчання української літератури».

Групові керівники, викладачі кафедр факультету, мали можливість пересвідчитися у належній підготовці студентів із методики навчання української мови, відвідавши заняття на тему «Типи, структура уроків української мови та методика їх проведення» у досвідченого викладача-методиста, Відмінника освіти України, доктора педагогічних наук, професора, декана факультету української філології  Коваль Валентини Олександрівни.

ФУФ УДПУ

Багатий шкільний досвід, досвід роботи  у вищій школі, глибоке знання навчального предмета дозволяє Валентині Олександрівні проводити лекції на високому науково-методичному рівні. Заняття, сплановане відповідно до робочої навчальної програми, було інтерактивним: кожен його етап супроводжувався актуалізацією опорних знань, міжпредметними та міжкурсовими зв’язками. На занятті чітко було дотримано основних дидактичних принципів: науковості, систематичності, індивідуального підходу, зв’язку теорії з практикою, наочності.

ФУФ УДПУ

Присутні колеги спостерігали постійний зворотній зв’язок лектора і аудиторії. На занятті панувала атмосфера толерантності і доброзичливості.

Сподіваємося, що студенти, озброєні міцними фаховими знаннями, гідно репрезентують наш факультет у школах міста.

ФУФ УДПУ

04.11.2016

uk Українська
X