uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Відкрите заняття

8 листопада 2016 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Осіпчук Галина Валентинівна провела відкрите заняття з історії зарубіжної літератури на тему: «Творчість Ф. Стендаля. Роман «Червоне і чорне». Конфлікт почуттів та розуму в образі Жульєна Сореля».

ФУФ УДПУ

Упродовж заняття студенти аналізували особливості соціально-психологічного роману, створювали психологічний портрет Жульєна Сореля, з’ясовували символічну назву твору, розкривали суть порушеної автором проблеми вибору життєвих цінностей.

ФУФ УДПУ

Завдання, запропоновані доцентом Осіпчук Г. В. на занятті, спрямовані на формування життєвих компетентностей у студентів, на розвиток асоціативного мислення.

ФУФ УДПУ

Викладач спонукає до аргументованого висловлення думок. У процесі дискусії студенти мали можливість висловити свою життєву позицію, усвідомити необхідності обрання життєвих орієнтирів, що базуються на загальнолюдських духовних цінностях.

ФУФ УДПУ

Заняття відвідали: заступник декана факультету української філології   Денисюк І. А., завідувач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук, доцент Ріднева Л. Ю. та викладачі кафедри.ФУФ УДПУ

Заняття проведено на високому науково-методичному рівні.

09.11.2016

uk Українська
X