uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

До 195-річчя з дня народження Гюстава Флобера

15 грудня 2016 року у рамках відзначення 195-річчя з дня народження видатного французького романіста Гюстава Флобера куратор 32 групи факультету української філології, кандидат філологічних наук, викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури  Поліщук Леся Борисівна провела виховну годину на тему «Гюстав Флобер – письменник-реаліст, майстер психологічного аналізу».

ФУФ УДПУОхріменко Тетяна – студентка 32 – групи підготувала доповідь про життєвий шлях видатного письменника та запропонувала цікаву і змістовну презентацію. Вказала на визначні дати та події у житті митця, охарактеризувала творчий метод Гюстава Флобера.

ФУФ УДПУ

Вичерпну інформацію про історію створення роману «Пані Боварі» Гюстава Флобера представила студентка 32 групи Зелененька Анастасія. Проаналізувала художньо-стилістичні особливості роману, звернула увагу на структуру твору.

ФУФ УДПУ

Студентам було запропоновано уривок з екранізації роману «Пані Боварі». У процесі обговорення сюжетної лінії роману та кінофільму у студентів сформувалися інформаційна та художньо-естетична компетентності.

ФУФ УДПУ

Підсумок  про особливості та жанрову систему реалізму як літературного напряму ХІХ століття підвела викладач історії зарубіжної літератури, кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури  Осіпчук Галина Валентинівна.

ФУФ УДПУ

У заході взяли участь студенти 31, 32 та 37 груп факультету української філології.

ФУФ УДПУ

15.12.2016

uk Українська
X