uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Поетичні миколайчики

Як би там не було в нашому житті, що б не робилося у світі, але щороку неодмінно наступає та святкова загадкова ніч, коли приходить святий Миколай і кладе під наші подушки якісь гостинці.

ФУФ УДПУ

Тому учасники університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана (керівник Марина Степанівна Павленко) також трішки побули такими собі поетичними миколайчиками і додали в цей світ трохи добра й позитиву поезією: як власною, авторською, так і … чужою. Або … гарною ліричною піснею, як це зробили Настя Гаврилюк та Юлія Запливана. Чи навіть власними малюнками, як-от Катя Ісаєва.

Можна сказати, що епіграфом до свята стала поезія сучасного українського поета Іздрика:

«коли ти говориш чи навіть мовчиш

чи смієшся так сонячно й смачно

я роблюся ліпшим я роблюся вищим

й мене переповнює вдячність»

Отже, на сцені звучали вірші Капуловської Вікторії (яка вже має власні публікації і літературні перемоги, зокрема регіональну премію імені Федора Мицика), Наталі Кучеренко (вона ще не має літературних премій, але вже має перші поетичні публікації і, безумовно, в майбутньому матиме і премії), Саші Денисюк, Артема Гончарука, Лілії Гарагулі…

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

«Чужі» поезії декламували: Ірина Коляда, Катя Стародубовська, Дарія Головань, Олександра Смілянець, Настя Кириленко, Леся Яворська, Вікторія Опалінська, Олена Якимчук, Катя Максименко, Катя Волошина, Іра Трещула, Настя Гардецька, Галина Добровольська, Олександр Бондаренко, Катерина Кушнір…

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Свою прозу читав давній учасник літоб’єднання, старшокурсник природничого факультету Вячеслав Яременко.

ФУФ УДПУ

Подивував усіх своїми неординарними поезіями і своїм умінням їх декламувати гість із факультету іноземної філології Богдан Гроза.

ФУФ УДПУ

А також – старшокурсник, гордість факультету української філології (він автор багатьох публікацій, лауреат мовно-літературних конкурсів)  Владислав Шукайло.

ФУФ УДПУ

І – ще одна гордість нашого факультету (та що там факультету – гордість Умані й усієї України!), наша випускниця, прекрасна поетка Софія Кримовська.

«Новорічну» підбірку з власних віршів зробила й продемонструвала викладач кафедри української літератури, українознавства й методики їх навчання Наталя Іванівна Зарудняк.

Не обійшлося й без поетичних сюрпризів. Адже всі ми знаємо кандидата філологічних наук, доцента Козинського Леоніда Володимировича як викладача. Але вперше почули його ще і як поета!

ФУФ УДПУ

Кожного, хто виступав, чекала нагорода – вже традиційне для всіх заходів літературного об’єднання імені Миколи Бажана «поетичне ворожіння»: коли виступаючий витягував «сніжинку», з другого боку якої надруковані рядки з якогось українського класика…

Дійство майстерно провадили чудові ведучі Катерина Кушнір, Настя  Комарчук, а також Настя й Наталя Бондарчук.

ФУФ УДПУ

Дуже ефектним пісенно-поетичним “підсумком” свята вразила всіх  доцент, кандидат наук Любов Петрівна Пархета.

Потім були виступи всіх бажаючих, серед яких – і наша неординарна талановита студентка Таня Костюченко, й аспірант Інституту садівництва Ігор Діденко… Словом, свято ще довго не закінчувалось. Навіть коли ведучими вже кілька разів було оголошено про завершення й сказано «До побачення!»,  глядачі ніяк не хотіли розходитись.

ФУФ УДПУ

Без сумніву, всі зарядилися добром і стали кращими!

22.12.2016

uk Українська
X