uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Студенти-філологи урочисто вшанували пам`ять Івана Франка

Указом Президента України 2016 рік офіційно проголошено роком ушанування пам’яті видатного українського письменника, поета, публіциста та громадського діяча Івана Яковича Франка. Саме цього року виповнюється 160 років із дня його народження. ФУФ УДПУСтуденти факультету української філології не могли залишитися осторонь цієї події. Першого грудня студентська рада та студактив факультету влаштували вечір творчості Івана Франка.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Лунало живе Франкове слово з уст студентів: «Сучасна приказка» у виконанні Валерії Тінькової,

ФУФ УДПУ

студентки 23 групи; поезія «Не надійся нічого», яку виконала Аліна Ягуфарова,

ФУФ УДПУ

студентка 23 групи; гімн волелюбному духові мільйонів людей «Вічний революціонер» прозвучав у виконанні Дарії Крайнової, студентки 45 групи.

ФУФ УДПУ

Ведучі заходу – Зачепа Катаріна, студентка 44 групи та Жирохова Юлія, студентка 45 групи – розгортали сторінки життя та творчості Івана Франка, який по праву займає особливе місце в українській літературі.

ФУФ УДПУ

Він відомий за межами України не тільки як поет, письменник, драматург, але й як літературознавець, фольклорист, історик, перекладач. Із щедрої Франкової криниці черпають творчу наснагу нові покоління письменників, живописців, композиторів. «Які прекрасні сходи дає в наші дні те насіння, що його разом з іншими сіяв і наш Франко», – писав Олесь Гончар. Музичну нотку додав колектив «Лелія» з піснею «Вкінці греблі».

ФУФ УДПУ

На завершення заступник декана з виховної роботи  Наталія Сергіївна Мамчур побажала усім творчих ідей та закликала не забувати творців української літератури.

ФУФ УДПУ

05.12.2016

uk Українська
X