uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Пробне ЗНО – 2017

ФУФ УДПУ

З 10 січня розпочинає роботу офіційний центр реєстрації на ЗНО Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (згідно  з договором про співпрацю з Київським регіональним центром оцінювання якості освіти).
Реєстрація на пробну сесію ЗНО триватиме з 10 до 31 січня 2017 року.
Участь у пробній сесії дозволить Вам, шановні вступники, ознайомитися з регламентом роботи пункту тестування; оцінити свої знання; правильно розрахувати час на виконання завдань; успішно підготуватися до основної сесії.
Для реєстрації вступникові необхідно мати при собі паспорт або свідоцтво про народження.
Порядок реєстрації учасників пробного ЗНО у 2017 році:
–  звернутися до офіційного центру реєстрації на ЗНО або зайти на сторінку «Пробне ЗНО-2017»;
– ознайомитися з Договором публічної оферти;
– заповнити на сайті форму заяви;
– роздрукувати та зберегти на власному комп’ютері заяву на пробне ЗНО з персональним кодом та паролем інформаційної сторінки “Особистий кабінет учасника пробного ЗНО” і зразком(-ами) квитанції(-ій) для оплати проходження пробного ЗНО;
– здійснити сплату на основі зразка(-ів) квитанції(-ій) для оплати проходження пробного ЗНО протягом 7 (семи) календарних днів від дня реєстрації в установі будь-якого банку України, але не пізніше 07 лютого 2017 року.
Квитанція про сплату є підтвердженням факту реєстрації на пробне ЗНО та вважається підтвердженням ознайомлення та згоди учасника з Порядком роботи пробного ЗНО.
Для отримання інформації про пункт(-и) проведення пробного ЗНО учасникові необхідно після 13 березня 2017 року зайти на інформаційну сторінку “Особистий кабінет учасника пробного ЗНО” на сайті Центру за персональним кодом та паролем, зазначеними у заяві на пробне ЗНО, і роздрукувати запрошення (реєстраційну картку).
У разі неучасті особи у пробному ЗНО сплачені кошти не повертаються. Ця особа має право отримати комплект(-ти) тестових матеріалів, звернувшись у триденний термін у пункт проведення пробного ЗНО за адресою, вказаною у запрошенні (реєстраційній картці).
Кожен зареєстрований може взяти участь у тестуванні(-ях) тільки з двох предметів за власним вибором:
– 01 квітня 2017 року – українська мова і література;
– 08 квітня 2017 року (один з предметів на вибір) – англійська мова, біологія, географія, іспанська мова, історія України, математика, німецька мова, російська мова, фізика, французька мова, хімія.
Перед початком пробного ЗНО учасник повинен пред’явити такі документи:
– запрошення (реєстраційну картку);
– паспорт або свідоцтво про народження.
Адреса центру реєстрації: Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, вул. Садова 2, м. Умань (старий корпус університету).
Довідки за телефонами: 0960339633 (Світлана Володимирівна); 0631497988 (Іванна Василівна); 0958946925 (Юлія Володимирівна).

11.01.2017

uk Українська
X