uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

«Аура Уманського педуніверситету»

«Щойно ми всі доторкнулися до прекрасної аури Уманського педуніверситету!», – саме так директор Корсунь-Шевченківського педколеджу Людмила Миколаївна Семененко охарактеризувала виступи викладачів факультету української філології на Всеукраїнському науково-методичному семінарі «Сучасні освітні технології у навчально-виховному процесі початкової та основної школи», який відбувся в стінах її коледжу.

ФУФ УДПУ

Справді, виступи доцентів В. В. Денисюка, Л. П. Пархети й М. С. Павленко відзначались яскравим викладом, глибоким змістом і великим уболіванням за долю національної освіти.

ФУФ УДПУ

Так, Василь Вікторович Денисюк зачепив болючі мовні питання, виступаючи на тему: «Українська мова в синхронійному та діахронічному вимірах».

Любов Петрівна Пархета у своїй доповіді «Проблеми викладання сучасної літератури в загальноосвітній школі» детально проаналізувала й окреслила нові тенденції в літературній освіті, зокрема й перспективи й ризики інтеграції дисциплін, за яку так уболіває професор Г. Клочек.

ФУФ УДПУ

Марина Степанівна Павленко, мовлячи на тему «Використання основ теорії літератури у практичній роботі зі студентами та школярами», поділилася досвідом творчої роботи зі студентами та школярами, зокрема на заняттях зі вступу до літературознавства та засіданнях університетського літературного об’єднання імені Миколи Бажана. Оскільки мова йшла про шкільну програму, то не оминула вона і власних творів, які віднедавна до тієї програми увійшли.

Великою приємністю для бібліотеки коледжу стали книги Марини Степанівни, одні з яких були люб’язно подаровані деканатом української філології, інші – самою авторкою. «Тепер ми матимемо нарешті з чим працювати, вивчаючи Вас!» – раділи викладачі.

ФУФ УДПУ

Звісно, йшла мова й про наступну співпрацю і чудові можливості, які отримають студенти педколеджу, вступивши в майбутньому до Уманського педуніверситету імені Павла Тичини.ФУФ УДПУ

Корисним також став обмін досвідом із викладачами: як Корсунь-Шевченківського коледжу, так і Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, які теж узяли участь у заході.

ФУФ УДПУ

Після пленарного засідання були екскурсії навчальним закладом і Корсунь-Шевченківським музеєм-заповідником.

06.02.2017

uk Українська
X