uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Мій вибір – факультет української філології

Вибір професії – це, мабуть, найважчий вибір у нашому житті, адже є безліч можливостей та шляхів, якими ми будемо йти. Це ще й велика відповідальність – обрати саме ту професію, яка подобається та є корисною для людей.

Після закінчення школи всі абітурієнти стоять перед таким вибором, і я пам’ятаю, як я переживала та обирала факультет. І сьогодні я вже на третьому курсі факультету української філології і жодного разу не пожалкувала про свій вибір. Спочатку було важкувато, але потім втягуєшся у навчальний процес – і стає набагато легше. Факультет дає нам багато можливостей, ми можемо реалізувати та розвинути наші таланти.

ФУФ УДПУ

Зокрема, на базі факультету діє аматорський фольклорний колектив «Лелія», в якому співають українські народні пісні. У цьому колективі співають дівчата з різних курсів факультету, я  також є учасницею цього колективу. Ми виступаємо на різних заходах, як в університеті, так і за його межами, уже маємо кілька нагород.

Також в університеті діють різні програми мобільності, зокрема, в партнерських навчальних закладах Польщі: «Літні школи», «Молодіжний обмін», «Програма подвійного диплома» та інші, що дають можливість розширити кругозір студентів, поглибити знання з мови, історії, культури.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Завдяки цьому минулого літа я мала можливість поїхати до  літньої школи в місто Пултуськ, до Гуманітарної академії імені Олександра Гейштора. Ця поїздка була незабутньою: упродовж трьох тижнів ми вивчали мову, історію, культуру Польщі. Познайомилися зі студентами з п’ятнадцяти країн світу, мали змогу поліпшити знання, як з польської, так і з англійської мови, бо більшість студентів розмовляли англійською.

Відвідували різні музеї, замки, гуляли Варшавою, бачили дивовижні місця. За цей період прослухали багато польських пісень та продивилися безліч фільмів.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Завдяки цій поїздці я тепер маю друзів із Китаю, Німеччини, Франції, Словенії та інших країн. Я надзвичайно задоволена, що мала змогу побачити красу Польщі та поглибити свої знання про неї.

Тож я зрозуміла, що зробила правильний вибір, і пишаюся цим, і буду продовжувати свою творчу діяльність на факультеті.

27.02.2017

uk Українська
X