uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

VI науково-методичний семінар «Теорія і практика підготовки до ЗНО з української мови та літератури»

Уже традиційним стало проведення на факультеті української філології науково-методичного семінару «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури» спільно з Міжвідомчим науково-дослідним центром прикладної лінгвістики та Вінницьким гуманітарно-педагогічним коледжем.

ФУФ УДПУ

Робота семінару здійснюється за такими напрямами: теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови; теоретико-методичні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української літератури; психологічні аспекти підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

22 лютого 2017 року було проведено шосте засідання, на якому його учасники обговорили сучасний стан та перспективи зовнішнього незалежного оцінювання та особливості проведення ЗНО та ДПА з української мови та літератури у 2017 році.ФУФ УДПУ

У роботі семінару активну участь узяли спеціалісти з питань підготовки до ЗНО Уманського районного та міського відділів освіти Черкаської області, вчителі Умані, Монастирищенського та Уманського районів Черкаської області, викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г.Шевченка та  Тульчинського училища культури.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

З вітальним словом до учасників звернулася доктор педагогічних наук, професор, декан факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Коваль В.О.

Цимбал-Слатвінська С. В., кандидат педагогічних наук, доцент, помічник ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини розповіла про новації вступної кампанії та ознайомила з правами та обов’язками учасників ЗНО-2017.ФУФ УДПУ

Під час зустрічі були окремо розглянуті складні питання, які можуть бути представлені у сертифікаційних роботах з української мови та літератури. Серед них завдання на знання лексичних, синтаксичних, пунктуаційних норм сучасної української літературної мови та особливостей ліричних текстів. Саме у цих розділах учасники тестувань роблять найбільшу кількість помилок.

Викладачами факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (канд. філол. наук, проф. Тищенко; канд. філол. наук, доц. Дуденко О.В; канд. філол. наук, доц. Січкар С.А.; канд. філол. наук, доц. Лопушан Т.В.; викладач Зарудняк Н.І.), Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (спеціаліст вищої категорії, відмінник освіти України, викладач-методист Павліченко Г.М., спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Когутюк О. В.,  спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Хоміцька Г. В.,  викладач Лебідь Т. П.), учителями української мови та літератури Цибулівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Монастирищенської районної ради Черкаської області Крук Т. В. та  Лементар О. В. були представлені інноваційні методики та новітні матеріали, які стануть у пригоді під час підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Подано рекомендації з використання друкованих та онлайн-джерел для успішної підготовки до ЗНО.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Усі присутні взяли активну участь в обговоренні можливостей використання новітніх науково-методичних розробок у процесі викладання української мови та літератури у коледжі та школі.

24.02.2017

uk Українська
X