Розклад занять

Зв`язок з адміністратором

Написати

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

Новини факультету

Вітаємо!

Студентку ІІІ курсу факультету української філології ДЕНИСЮК ОЛЕКСАНДРУ ВАСИЛІВНУ, яка посіла ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української мови. Бажаємо подальших досягнень! Науковий керівник: кандидат філологічних  наук, доцент Денисюк Василь Вікторович. Ректорат Факультет української філології Кафедра української мови та методики її навчання

Поетичний березень

Вкотре до нас завітала весна, щоби вслухатися в римовані рядочки. Цьогоріч учасники університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана долучилися до святкування Дня Поезії в Уманській міській бібліотеці для дорослих.

Круглий стіл в Інституті педагогіки НАПН України

У  березні 2017 року відділом навчання української мови та літератури  Інституту педагогіки НАПН України за участі представників Міністерства освіти і науки України  було організоване засідання круглого столу на тему «Оцінювання навчальних досягнень з української мови учнів ЗНО». Захід був присвячений пам’яті видатного вченого-лінгводидакта, члена-кореспондента НАПН України, доктора педагогічних наук України, професора Біляєва Олександра Михайловича.