uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Березень – місяць «Русалоньок …»

Саме так! Адже саме в березні за шкільною програмою у 7 класі вивчається повість доцента кафедри української літератури,  українознавства та методики їх навчання, члена Національної спілки письменників України Марини Степанівни Павленко – «Русалонька із 7-В, або Прокляття роду Кулаківських».

ФУФ УДПУТож і виходить, що саме в цей час школи різних регіонів України запрошують її як авторку до себе в гості.

Цього разу творча мандрівка пролягала через Вінницю і Житомир.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

«А у вас була можливість задати питання автору, якого вивчають за шкільною програмою? А учні сьомих класів, учителі та бібліотекарі вінницьких та житомирських шкіл скористалися такою нагодою і поспілкувалися із сучасною українською письменницею Мариною Павленко!», – так відгукувалися про зустрічі вчителі й організатори. Адже запитань до Марини Степанівни і справді було чимало.

Цікавою і теплою була зустріч і з учителями Вінничини, яка відбулася на курсах підвищення кваліфікації. Розмова велась і про любов до читання, і про труднощі вчительської професії, про особливості шкільної програми з української літератури й про те, які цінності залишаються актуальними, а де «нове життя нового прагне слова», адже час іде вперед.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Марина Степанівна не забувала ділитися також особливостями роботи літературного об’єднання імені Миколи Бажана, яким вона керує при УДПУ, а також – інформацією про роботу Центру імені Степана Павленка, який працює при факультеті української філології та пропагує й підтримує саме творчого Вчителя.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

На завершення було традиційне фотографування й роздавання автографів.

20.03.2017

uk Українська
X