uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

День відкритих дверей

24 лютого 2017 року на факультеті української філології в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей, на який завітали майбутні вступники. Серед присутніх – випускники шкіл та студенти коледжів, перед якими постало питання щодо вибору майбутньої професії.

ФУФ УДПУ

З вітальним словом до присутніх звернулася заступник декана з довузівської підготовки, кандидат філологічних наук, доцент Січкар Світлана Анатоліївна, яка розповіла про організацію навчального процесу в університеті, особливості навчання на факультеті, можливості майбутнього працевлаштування, спектр освітніх програм, за якими здійснюється підготовка фахівців.

ФУФ УДПУ

Завідувач відділу професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки Козій Іванна Василівна ознайомила з особливостями вступної кампанії 2017 року. Окремо зауважила, що в нашому університеті майбутні випускники можуть зареєструватися для складання зовнішнього незалежного оцінювання, а в подальшому – отримати консультацію щодо подання електронної заяви.

ФУФ УДПУ

Продовжили зустріч виступи найкращих студентів факультету, які запросили всіх побачити реальне студентське життя й уявити себе частиною великої університетської родини.

Про яскраві моменти буття філологів у позанавчальний час, неймовірні конкурси, веселі святкування, а також про досягнення у науковій діяльності, громадській роботі й спорті розповіла заступник голови студентської ради факультету Марина Король. З можливостями реалізації перспектив міжнародних проектів ознайомила Дар’я Крайнова. Неперевершене декламування продемонструвала Аліна Ягуфарова.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Ведучими свята були Сабадин Богдана та Олександра Смілянець.

ФУФ УДПУ

Завершилася зустріч зі вступниками індивідуальними профорієнтаційними консультаціями та екскурсіями.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Щиро вдячні всім, хто завітав на День відкритих дверей на факультет української філології! Будемо раді  бачити Вас нашими студентами!

02.03.2017

uk Українська
X