Скринька довіри

Ваше ім'я (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення

uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

Зв`язок з адміністратором

Написати

Абітурієнту

Важлива інформація

Скринька довіри

Написати нам Тел. (04744)4-04-38

Новини факультету

Як студенти-філологи весну закликали

Здавна українці  з трепетом ставилися до відходу зимових холодів і настання тепла. Саме тому співробітники науково-дослідної лабораторії «Етнологія Черкаського краю» (керівник – кандидат педагогічних наук, професор Наталія Сивачук) підготували та інсценізували зі студентами І курсу факультету української філології фольклорний обряд «Закликання весни».


Відкрите заняття

26 квітня 2017 року на факультеті української філології кандидат філологічних наук, викладач кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Поліщук Леся Борисівна провела відкрите заняття з історії зарубіжної літератури на тему «Література доби Відродження. Епоха Відродження в Англії, Франції. Вільям Шекспір – геній епохи Ренесансу».


Вісті з Херсонщини

Нещодавно за сприяння керівництва Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки мережі «Учбова книга»відбулася серія творчих зустрічей Марини Павленко у школах та бібліотеках міста Херсон. Марина Павленко завітала до херсонських шкіл (№ 13, № 24, № 27, № 33), навчально-вихованого комплексу № 7 та до гімназій № 6, № 56.


Спортивне життя студентів-філологів

Наприкінці квітня цього року відбулися традиційні змагання з міні-футболу на Кубок ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. У загальноуніверситетському турнірі брали участь студенти об’єднаної команди двох факультетів – української філології та іноземних мов, одним словом, – ФІЛОЛОГИ.


Вітаємо!

З перемогою у фінальному етапі VII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка студентів факультету української філології : Шукайла Владислава Ігоровича – диплом ІІ ступеня (наукові керівники: доктор педагогічних наук, професор Коваль Валентина Олександрівна, доктор філологічних наук, професор Зелінська Оксана Юріївна) Тиховську Ірину Сергіївну – диплом ІІ ступеня (наукові керівники: кандидат філологічних […]


Семінар-тренінг

Зовнішнє незалежне оцінювання, без сумніву, є найважливішим іспитом, який складають випускники шкіл України, адже саме за результатами ЗНО відбувається зарахування до вищих навчальних закладів. Українська мова і література, як відомо, є обов’язковим предметом для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, тому вкрай важливо докласти максимальних зусиль для досягнення омріяних висот.


VII Всеукраїнський науково-методичний семінар

12 квітня 2017 року було проведено засідання VII Всеукраїнського науково-методичного семінару «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури» спільно з Міжвідомчим науково-дослідним центром прикладної лінгвістики та Вінницьким гуманітарно-педагогічним коледжем, на якому його учасники обговорили сучасний стан і перспективи зовнішнього незалежного оцінювання та особливості проведення ПЗНО з української мови і […]


Майбутній учитель-словесник ХХІ століття

6 квітня 2017 р. відбувся Загальноуніверситетський конкурс «Майбутній учитель-словесник ХХІ століття», ініційований і проведений науково-методичним центром «Формування національно-мовної особистості в умовах неперервної освіти» (директор – доктор педагогічних наук, професор Мамчур Лідія Іванівна, модератор – доктор педагогічних наук, доцент Кучеренко Ірина Анатоліївна).


uk Українська
X