uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Корсунь-Шевченківська науково-практична конференція

На факультеті української філології доброю традицією стала організація спільних науково-методичних семінарів та науково-практичних конференцій з педагогічними коледжами. У їх проведенні активну участь беруть викладачі та студенти Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, Корсунь-Шевченківського коледжу ім. Т. Г. Шевченка, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка, Тульчинського училища культури.

ФУФ УДПУ

28 лютого 2017 року на базі Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка відбулася науково-практична конференція «Творчість Тараса Шевченка в контексті сучасної освітньо-наукової парадигми».

З вітальним словом до присутніх звернулася директор Корсунь-Шевченківського педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка, кандидат філософських наук, доцент Семененко Людмила Миколаївна.

ФУФ УДПУ

Від факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини виступили:

Січкар Світлана Анатоліївна – кандидат філологічних наук, доцент кафедри практичного мовознавства з доповіддю «Ідіолект Тараса Шевченка і сучасні лексичні норми»;

ФУФ УДПУ

Пархета Любов Петрівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання з доповіддю «Тарас Шевченко й Умань»;

ФУФ УДПУ

Павленко Марина Степанівна – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання з доповіддю «Тарас Шевченко очима сучасних молодих поетів»;

Денисюк Оксана Юріївна, викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання ознайомила з «Міфологемами у творчості Т. Шевченка».

ФУФ УДПУ

У рамках роботи конференції відбулася зустріч студентів педагогічного коледжу з Павленко Мариною Степанівною та було проведено виїзне засідання Літоб’єднання імені Миколи Бажана.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

04.04.2017

uk Українська
X