uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Міжрегіональний науково-практичний семінар

4 квітня 2017 року на факультеті української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся Міжрегіональний науково-практичний семінар «Теоретичні та прикладні проблеми сучасної філології», який організувала та провела кафедра слов’янських мов та зарубіжної літератури (завідувач кафедри кандидат філологічних наук, доцент Ріднева Л. Ю.), співорганізаторами наукового заходу виступила кафедра слов’янської філології гуманітарно-педагогічного факультету Хмельницького національного університету (завідувач кафедри кандидат педагогічних наук, доцент Подлевська Н. В.) та кафедра германської і слов’янської філології та зарубіжної літератури факультету іноземних мов Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського (завідувач кафедри кандидат філологічних наук, доцент Мельник Т. М.).

ФУФ УДПУ

У семінарі взяли участь не тільки науковці, викладачі, а й студенти факультетів української філології та початкової освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

ФУФ УДПУ

На пленарному та секційних засіданнях було обговорено коло питань, що стосувалися проблем лінгвістики, лінгводидактики, етнолінгвістики, стилістики та літературознавства.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

На секційних засіданнях з повідомленнями на тему «Актуальні питання лексикології» виступили студенти факультету початкової освіти.ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Семінар засвідчив високий науково-професійний рівень її учасників, сприяв залученню студентів до наукової діяльності.

ФУФ УДПУ

10.04.2017

uk Українська
X