uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Семінар-тренінг

Зовнішнє незалежне оцінювання, без сумніву, є найважливішим іспитом, який складають випускники шкіл України, адже саме за результатами ЗНО відбувається зарахування до вищих навчальних закладів.

ФУФ УДПУ

Українська мова і література, як відомо, є обов’язковим предметом для проходження державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання, тому вкрай важливо докласти максимальних зусиль для досягнення омріяних висот.

На факультеті української філології відбувся семінар-тренінг «ПЗНО – 2017 з української мови і літератури: типові помилки та поради». У його роботі взяли активну участь понад 60 учнів 11-класів та вчителі шкіл м. Умані та Уманського району.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

З вітальним словом до учасників звернулася доктор педагогічних наук, професор, декан факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Коваль В.О.

ФУФ УДПУ

Січкар С.А., канд. філол. наук, доц. кафедри практичного мовознавства розповіла про особливості ПЗНО та ознайомила з правами та обов’язками учасників ЗНО-2017.

ФУФ УДПУ

Робота семінару-тренінгу була спрямована на розгляд складних питань, які можуть бути представлені у сертифікаційних роботах з української мови і літератури, оскільки детальне ознайомлення з такою інформацією допоможе випрацювати власну стратегію успішного виконання завдань.

ФУФ УДПУ

Комарова З. І., канд. філол. наук, доц. кафедри української мови та методики її навчання, детально розглянула «Типові завдання до ЗНО з фонетики, графіки й орфоепії української мови» та вказала на шляхи уникнення помилок при їх виконанні.

ФУФ УДПУ

Авраменко В. І., канд. філол. наук, доц. кафедри практичного мовознавства звернула увагу учнів на завдання з культури мовлення у тестах ЗНО та надала практичні поради щодо їх виконання.

ФУФ УДПУ

Зарудняк Н. І., викладач кафедри української літератури, українознавства та методик їх навчання, проаналізувала завдання ПЗНО з української літератури та вказала на алгоритм їх виконання.

ФУФ УДПУ

Сподіваємося, що наші поради допоможуть повторити, узагальнити й систематизувати знання, оволодіти навичками виконання тестових завдань різної складності та будуть корисними для всіх, хто незабаром складатиме ЗНО з української мови і літератури.

19.04.2017

uk Українська
X