uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Спортивне життя студентів-філологів

Наприкінці квітня цього року відбулися традиційні змагання з міні-футболу на Кубок ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

ФУФ УДПУ

У загальноуніверситетському турнірі брали участь студенти об’єднаної команди двох факультетів – української філології та іноземних мов, одним словом, – ФІЛОЛОГИ.

Влад Шукайло, студент ІІІ курсу факультету української філології, учасник футбольної команди, поділився власними  думками щодо футбольної гри: «Подібні змагання загартовують і тіло, і дух, ми стаємо  сильнішими… Тому, коли постало питання про участь у турнірі, завдяки спільним діям обох факультетів вдалося згуртувати команду ентузіастів, любителів спорту, патріотів факультетів. Звісно, що наші студенти не були у списку фаворитів турніру, але й ставати своєрідною «лялькою для побиття»  не збиралися. Перший матч (24 квітня, гра проти  природничо-географічного факультету) став історичним для нашої команди – ПЕРША перемога наших хлопців! Півгодини напруженого, емоційного матчу завершилися перемогою ФІЛОЛОГІВ з рахунком 2:1. Наступний матч, запланований на 25 квітня, наша команда, долею жеребкування, проводила проти «добре укомплектованої команди» факультету фізики, математики та інформатики. Матч видався надзвичайно драматичним. Відбивши перші наступальні дії суперника, наші хлопці «знайшли свою гру» і потрохи перехопили ініціативу, що і вилилося у забитий мною гол. Все ж до закінчення першої половини матчу суперники відквитали один м’яч, тому на перерву команди пішли за рівних умов. Другий тайм обидві команди розпочали жваво, але в той же час не забували про обережність біля власних воріт. Наші хлопці постійно створювали небезпечні атаки біля воріт суперника, а ті в свою чергу шукали щастя на контратаках, що їм і вдалося. Вихід два в один завершився голом в наші ворота. Побігши всією командою вперед (часу було обмаль), ФІЛОЛОГИ так і не змогли забити, натомість пропустили ще двічі. Отож, матч завершився з рахунком 4:1 на користь факультету фізики, математики та інформатики. Попри поразку (за крок до півфіналу), гра наших хлопців завоювала симпатії вболівальників, так зване «філологічне диво у футболі». Нехай ми не виграли кубка, та ми виграли значно важливіше – щирі емоції, море позитиву, спортивну насолоду та  прихильність вболівальників», – наголосив Влад.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Щиро дякуємо нашим хлопцям-філологам, учасникам змагань з міні-футболу, а саме: Слободянику Віталію – 45 гр., (нападник); Ніколічу Ігорю – 35 гр., (захисник); Шукайло Владиславу – 34 гр., (нападник). Ви наша гордість, сила, надія!!! Бажаємо не здаватися і бути переможцями, як на футбольному так і життєвому полі!

25.04.2017

uk Українська
X