uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки!

11 квітня 2017 року в передвеликодній час викладачів та студентів факультету української філології об’єднала народна мудрість «У світі доти існуватиме любов, доки люди писатимуть писанки!».

ФУФ УДПУ

Адже гарною традицією стали майстер-класи із писанкарства, зініційовані співробітниками науково-дослідної лабораторії «Проблеми підготовки студентів-філологів до українознавчої роботи в школі» (керівник – професор Сивачук Н. П.).  Чотири роки поспіль секретами писанкарства люб’язно ділиться зі студентами майстриня з Маньківщини – Світлана Бас.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Майстриня презентувала колекцію своїх робіт, розповіла про роль писанкування в українській народній обрядовості, наголосила, що писанки були не тільки елементом Великодніх свят, але й упродовж усього року допомагали українцям у щоденному житті, оберігали від лихого.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Ознайомивши присутніх із особливостями орнаменту і колористикою традиційної писанки, розповівши про техніку її виготовлення, майстриня допомогла всім поринути у по-справжньому захопливий і сакральний процес – створення Великодньої писанки.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

13.04.2017

uk Українська
X