uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Весна. Поезія. Любов.

«Любов». Таке домашнє завдання мали на цей раз учасники університетського літоб’єднання імені Миколи Бажана.

«Або Еротика». Такою була тема «на вибір»: для сміливців. Адже українська та світова літератури споконвіку мають прекрасні зразки еротичної лірики, чому не спробувати й нашим юним талантам?

ФУФ УДПУ

Цікаво, що юні таланти – хай і несподівано, – але якраз і віддали перевагу другій темі. На засіданні було просто жарко від поетичних одкровень, причому, перед тут вели першокурсники. Хоча й «ветерани» також не відставали.

Приємно, що вже стало традицією приймати на наших засіданнях не лише студентів факультету української філології (Іра Коваль, Анна Середа, Таня Костюченко, Артем Гончарук, Наталя Кучеренко, Олена Якимчук, Вікторія Капуловська, Олександра Денисюк, Катерина Кушнір) та наших поетів-випускників (як-от В’ячеслав Буян), а й другої вищої освіти (Ольга Чайковська й Альона Аргатюк), а також – представників інших факультетів: економічного (Віталій Кашоїд), іноземної філології (Каріна Дробот, Богдан Гроза) тощо.

Певної пікантності сьогоднішньому засіданню додавала й присутність мами Наталі Кучеренко – однієї з найактивніших та найталановитіших учасниць літоб’єднання.

ФУФ УДПУ

Хоч, крім гарячої еротичної поезії, були й прекрасні вірші про кохання до дівчини чи хлопця, про кохання до Слова, і навіть про любов до… вулиці (проза О.Денисюк).

Зрештою, кожен проявив себе по-своєму, і кожен – яскраво, цікаво й талановито. Хтось демонстрував чудові тексти, хтось проявляв себе як блискучий критик, а Таня Костюченко взагалі вирішила освоїти нових жанр – у якості «відгуків» на почуте вона малювала невеличкі малюночки й дарувала авторам.

Було чудово, було весняно, було пристрасно. Керівник Марина Степанівна Павленко була в захваті від наших учасників.

Наступна тема надихає не менше, а заодно дає широке поле для поетичного трактування й польоту творчої фантазії: «Коти-Коти-Коти».

10.04.2017

uk Українська
X