uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

VII Всеукраїнський науково-методичний семінар

12 квітня 2017 року було проведено засідання VII Всеукраїнського науково-методичного семінару «Теорія і практика підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури» спільно з Міжвідомчим науково-дослідним центром прикладної лінгвістики та Вінницьким гуманітарно-педагогічним коледжем, на якому його учасники обговорили сучасний стан і перспективи зовнішнього незалежного оцінювання та особливості проведення ПЗНО з української мови і літератури у 2017 році.

ФУФ УДПУ

У роботі семінару активну участь узяли спеціалісти з питань підготовки до ЗНО Уманського районного та міського відділів освіти Черкаської області, вчителі Умані, Монастирищенського та Уманського районів Черкаської області, викладачі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу, Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Т. Г. Шевченка та  Тульчинського училища культури.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

   З вітальним словом до учасників звернулася доктор педагогічних наук, професор, декан факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Коваль В.О.

ФУФ УДПУ

Під час зустрічі були розглянуті складні питання, які можуть бути представлені у сертифікаційних роботах з української мови і літератури. Серед них завдання на знання фонетичних, орфоепічних, лексичних, синтаксичних норм сучасної української літературної мови та особливостей вивчення біографічних відомостей письменників у контексті підготовки до ЗНО. Особливу увагу було приділено ПЗНО, проаналізовано завдання, у яких учасники тестувань роблять найбільшу кількість помилок.

Викладачами факультету української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (канд. філол. наук, доц. Авраменко В.І.; канд. філол. наук, доц. Комарова З.І.; канд. філол. наук, доц. Січкар С.А.; викладач Зарудняк Н.І.), Вінницького гуманітарно-педагогічного коледжу (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Омелянчик Т.Г.; спеціаліст вищої категорії, викладач-методист Галущенко В.Г.) та учителями української мови та літератури м. Умані та Уманського району (спеціаліст вищої категорії, учитель-методист, заслужений вчитель Лісова Л. В.; спеціаліст вищої категорії, вчитель-методист, заступник директора з навчально-виховної роботи Колесник Л. В.; спеціаліст вищої категорії, старший учитель Коваленко В. О., спеціаліст І категорії Булеховець О. Г.; спеціаліст І категорії Запорожець Т. Ф.) були представлені інноваційні методики та новітні матеріали, які стануть у пригоді під час підготовки учнів до складання зовнішнього незалежного оцінювання.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Окремого висвітлення потребує питання «ЗНО для дітей з особливими освітніми потребами», на якому акцентувала свою увагу викладач кафедри спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Чередник А. А.

ФУФ УДПУ

Усі присутні взяли активну участь в обговоренні можливостей використання новітніх науково-методичних розробок у процесі викладання української мови та літератури у коледжі та школі.

19.04.2017

uk Українська
X