uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Вісті з Херсонщини

Нещодавно за сприяння керівництва Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки мережі «Учбова книга»відбулася серія творчих зустрічей Марини Павленко у школах та бібліотеках міста Херсон.

ФУФ УДПУ

Марина Павленко завітала до херсонських шкіл (№ 13, № 24, № 27, № 33), навчально-вихованого комплексу № 7 та до гімназій № 6, № 56.

До того ж, Марина Павленко спілкувалася зі студентами факультету журналістики Херсонського державного університету, поділившись із ними своїми напрацюваннями літературного об’єднання імені Миколи Бажана, яке функціонує при Уманському педуніверситеті.

Неповторні зустрічі також відбулися у Херсонській обласній бібліотеці для дітей ім. Дніпрової Чайки з учасниками Всеукраїнської науково-практичної конференції “Роль дитячої книги у формуванні гармонійно розвиненої особистості” – шкільними бібліотекарями, вчителями молодших класів та психологами.

Читачі залюбки ставили запитання, брали автографи та фотографувалися на пам’ять.

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

ФУФ УДПУ

Також письменниця встигла взяти участь і в церемонії нагородження переможців і лауреатів номінацій IV відкритого конкурсу творів у жанрі фантастики та фентезі “ФантФест”.

28.04.2017

uk Українська
X