uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Засідання наукової студентської групи

11 квітня 2017 року кандидат філологічних наук, доцент кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Осіпчук Г. В. провела чергове засідання студентської наукової проблемної групи: «Західноєвропейська література ХІХ – ХХ століть».

Об’єднання діє понад 5 років. Основною метою його діяльності є залучення талановитої молоді до наукової роботи, створення умов для участі студентів у здійсненні наукових розвідок, вдосконалення навиків самостійних наукових досліджень.

ФУФ УДПУ

Засідання студентської наукової проблемної групи: «Західноєвропейська література ХІХ–ХХ століть» проводить кандидат філологічних наук, доцент Осіпчук Г.В.

Заняття в гуртку включає індивідуальну роботу кожного гуртківця під керівництвом Осіпчук Г. В. і колективні засідання, що проводяться двічі на місяць (другий та четвертий вівторок). Окремі засідання були присвячені написанню аналітичного огляду літератури, роботі з художнім текстом, написанню тез наукових доповідей і статей, створенню презентації наукової доповіді.

ФУФ УДПУ

З презентацією власної наукової статті виступила студентка ІІІ курсу 6 групи факультету української філології Мандриченко М.

 На засіданні наукової групи були представлені до обговорення авторські статті студентів ІІІ курсу 6 групи факультету української філології: Мандриченко Марини (на тему: «Проблема емансипації жінок (на матеріалі творів Ж. Санд «Консуело» та Ш. Бронте «Джейн Ейр»)) та Усатенко Любові (на тему: «Еволюція жіночого образу у романі Чарльза Діккенса «Домбі і син»»).

ФУФ УДПУ

До обговорення запропоновано наукову статтю студентки ІІІ курсу 6 групи факультету української філології Усатенко Л.

У процесі обговорення доповідачі відповідали на запитання, що були викликані проблемними аспектами їхніх досліджень.

На наступному засіданні наукової групи на обговорення виноситься наукова праця Тиховської Ірини на тему: «Особистість і соціум: трагедія Жульєна Сореля».

Присутні на засіданні студенти візьмуть участь у Десятій Всеукраїнській студентській науковій конференції «Умань – 2017. Наука. Освіта. Молодь», що відбудеться 27 квітня 2017 року на базі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Студентські статті будуть опубліковані у збірнику наукових праць.

Засідання студентської проблемної групи «Західноєвропейська література ХІХ – ХХ століть» пройшло у цікавій та продуктивній формі.

11.04.2017

uk Українська
X