uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Збережи життя!

До Всесвітнього дня здоров’я на факультеті української філології для студентів першого і другого курсів (куратори – кандидати філологічних наук, доценти Комарова Зоя Іванівна, Тищенко Тетяна  Миколаївна, Шевчук Інна Леонідівна, Дуденко Олена Володимирівна) організовано акцію «Збережи життя», мета якої інформувати молодь про згубні наслідки абортів для здоров’я жінки, про засоби запобігання небажаній вагітності, а також про необхідність збереження життя зачатої дитини.

ФУФ УДПУ

Акція ініційована керівником кабінету «Клініка дружня до молоді», який діє при Уманській дитячій поліклініці, практичним психологом Круглій Наталією Володимирівною.

ФУФ УДПУ

До акції долучилися дитячий та підлітковий лікар-гінеколог Ковальчук Наталія Анатоліївна та завідувач жіночої консультації Соколова Тетяна Володимирівна.

ФУФ УДПУ

Учасники акції переконані, що штучне переривання вагітності є аморальним вчинком, воно є однією з причин жіночого безпліддя в Україні, тому закликали студентство до співпраці з медичними установами для отримання необхідної консультації та допомоги.

ФУФ УДПУ

Студенти з цікавістю переглянули відеоролики про зародження і перші місяці життя людини, зі співчуттям слухали сповідь ненародженої дитини, із жахом дивилися на наслідки перерваної вагітності, а також спостерігали за психологічним станом молодих людей, які погодилися на аборт.

ФУФ УДПУ

Адміністрація, викладачі та студенти факультету української філології висловили щирі слова вдячності організаторам акції за їхню просвітницьку діяльність, бажання допомогти молоді та зберегти фізичне і психологічне здоров’я майбутніх батьків.

ФУФ УДПУ

 

13.04.2017

uk Українська
X