До уваги вступників за ОКР «Магістр»

Факультет української філології продовжує набір

за освітнім ступенем «Магістр» на спеціальності:

014.01. Середня освіта. Українська мова і література.

(Спеціалізація за вибором: мова і література (англійська), польська мова, українознавство, психологія, редагування освітніх видань).

Термін навчання – 1 р. 4 м.

Вступні випробування: Українська мова і література з методиками навчання, іноземна мова.

014.01. Середня освіта. Українська мова і література. (Кваліфікація: викладач української мови і літератури)

034. Культурологія (українознавство).

Термін навчання – 1 р. 9 м.

Вступні випробування: Українознавство з методикою навчання, фольклор, іноземна мова.

035.01. Філологія. Українська мова і література.

Термін навчання – 1 р. 9 м.

Вступні випробування: Українська мова і література з методиками навчання, ділова українська мова з практикумом, іноземна мова.

Вартість навчання: 8700 грн.

Нагадуємо, що прийом документів на заочну форму навчання за ступенем «магістр» завершується 28 липня.

Довідки за телефонами: 067-684-94-09, 095-934-40-01, 063- 644-42-33.

25.07.2017