uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

Громадська приймальня на факультеті української філології

Студенти факультету української філології працюють у громадській приймальні нашого університету. Їх робота розпочалась з 12 липня 2017 року, працюють і в будні з 08:00 до 17:00, і у вихідні дні: субота – з 08:00 до 16:00; неділя – з 08:00 до 13:00.

Смілянець Олександра: «Кожного дня ми спілкуємося з великою кількістю людей, заповнюємо безліч документів, працюємо у швидкому темпі. Сотні абітурієнтів виявили бажання навчатися у одному з найпрестижніших навчальних закладів України.

ФУФ УДПУ

Приєднатися до дружньої родини факультет української філології  вирішили десятки вступників з усіх куточків України: Одещини, Кіровоградщини, Волині, Київщини  та ін.

Радісно усвідомлювати, що молодь надає перевагу вивченню рідної мови. Цепрекрасно, адже мова – це те, що об’єднує, консолідує наш народ, нагадує про наше коріння… Тож як минули дні в приймальній комісії?

О, роботи багато! Документація: папки, бланки, заяви, розписки, особові справи… Та найприємнішим було спілкування  із майбутніми студентами. Ми пояснювали,  давали поради, розповідали про спеціалізації…До речі, багато абітурієнтів обрали нову спеціалізацію «Журналістика».

ФУФ УДПУ

На моє запитання, чому Ви хочете навчатись на  факультеті  української філології студенти відповідали, що вважають ПРОФЕСІЮ ВЧИТЕЛЯ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ однією з найшанованіших і НАЙПОТРІБНІШИХ у нашій країні.

Ще ми робили міні-анкетування, на зразок:

  1. Чому Ви вирішили навчатись в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини?
  2. Чи навчався хтось з ваших знайомих, рідних в Уманському державному педагогічному університеті?
  3. Чому вибрали саме цю спеціальність?
  4. Поділіться сокровенним для кожного абітурієнта: чи задоволені Ви своїми результатами ЗНО?
  5. З ким Ви сьогодні приїхали до університету? Яка з Вами група підтримки?
  6. Які враження від нашого університету?
  7. Звідки Ви дізнались про наш університет?
  8. ФУФ УДПУ

Результати опитування показали, що наш університет популярний не лише серед випускників Черкащини, а й усієї України. А факультет української філології поповниться цього року амбіційними, здібними і талановитими студентами.

29.07.2017

uk Українська
X