УДПУ поповнився рекордною кількістю першокурсників

Студентства УДПУ поповнилося рекордною кількістю першокурсників. За попередніми підрахунками вступної кампанії-2017, студентами вузу стали 4086 осіб. Таким чином, цьогорічна вступна кампанія стала яскравим підтвердженням популярності і затребуваності нашого навчального закладу та згуртованості всього колективу.

— Вступна цього року була дуже складною і викликала в нас обґрунтовану тривогу з низки причин, — розповіла координатор профорієнтаційної роботи  Світлана  Цимбал-Слатвінська. — По-перше, була  введена нова, фактично не працююча, система ЄДЕБО без жодних рекомендацій щодо роботи з нею. Це і постійні новації в Умовах вступу, і проблемний алгоритм розподілу державного замовлення, і цьогорічне суттєве зменшення кількості випускників шкіл, і припинення набору на рівень «спеціаліст» та ін. У цій ситуації думалося: хоч би втримати минулорічні показники.

— Та всі ці перешкоди не завадили нам досягти своєї мети, — ділиться радістю відповідальний секретар приймальної комісії  Віталій  Тацієнко.  — До університету за ступенями «Бакалавр» та  «Магістр» денної і заочної форм навчання було подано майже 9 тисяч заяв абітурієнтів (найбільше серед вузів Черкащини). І ось, за попередніми даними, нашими студентами стали понад 4 тисячі осіб (це без урахування вступу іноземних студентів та поновлення на навчання). І цей результат навіть перевершив попередній рік (у 2016 прийняли 3772 особи).  Тобто наш університет набрав майже стільки першокурсників, як усі виші Черкащини разом узяті! Вражає також географія студента-першокурсника УДПУ: нашими студентами стали юнаки і дівчата із 23 областей України і навіть 1 кримчанин!

Такий результат — це, безперечно, величезна праця і вагома перемога колективу УДПУ: факультетів, інституту, кафедр, координаторів із профорієнтаційної роботи, відділу професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки, всіх тих, хто працював над піднесенням іміджу й авторитету навчального закладу.

21.08.2017