uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Друк Друк
Поділитися новиною

УДПУ поповнився рекордною кількістю першокурсників

Студентства УДПУ поповнилося рекордною кількістю першокурсників. За попередніми підрахунками вступної кампанії-2017, студентами вузу стали 4086 осіб. Таким чином, цьогорічна вступна кампанія стала яскравим підтвердженням популярності і затребуваності нашого навчального закладу та згуртованості всього колективу.

ФУФ УДПУ

— Вступна цього року була дуже складною і викликала в нас обґрунтовану тривогу з низки причин, — розповіла координатор профорієнтаційної роботи  Світлана  Цимбал-Слатвінська. — По-перше, була  введена нова, фактично не працююча, система ЄДЕБО без жодних рекомендацій щодо роботи з нею. Це і постійні новації в Умовах вступу, і проблемний алгоритм розподілу державного замовлення, і цьогорічне суттєве зменшення кількості випускників шкіл, і припинення набору на рівень «спеціаліст» та ін. У цій ситуації думалося: хоч би втримати минулорічні показники.

— Та всі ці перешкоди не завадили нам досягти своєї мети, — ділиться радістю відповідальний секретар приймальної комісії  Віталій  Тацієнко.  — До університету за ступенями «Бакалавр» та  «Магістр» денної і заочної форм навчання було подано майже 9 тисяч заяв абітурієнтів (найбільше серед вузів Черкащини). І ось, за попередніми даними, нашими студентами стали понад 4 тисячі осіб (це без урахування вступу іноземних студентів та поновлення на навчання). І цей результат навіть перевершив попередній рік (у 2016 прийняли 3772 особи).  Тобто наш університет набрав майже стільки першокурсників, як усі виші Черкащини разом узяті! Вражає також географія студента-першокурсника УДПУ: нашими студентами стали юнаки і дівчата із 23 областей України і навіть 1 кримчанин!

Такий результат — це, безперечно, величезна праця і вагома перемога колективу УДПУ: факультетів, інституту, кафедр, координаторів із профорієнтаційної роботи, відділу професійно-кар’єрної орієнтації та доуніверситетської підготовки, всіх тих, хто працював над піднесенням іміджу й авторитету навчального закладу.

21.08.2017

uk Українська
X