uk Українська

Факультет української філології

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

" alt="" />

Розклад занять

Денна форма Заочна форма

" alt="" />

Зв`язок з адміністратором

Написати

" alt="" />

Вартість навчання

Вартість навчання  за 2019 – 2020 н. р.

 

Новини факультету

ВІТАННЯ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ!

Восени ми відзначаємо День працівників освіти – свято, яке звільняє від буденності й допомагає осягнути найголовніше у житті. Кожен із нас згадує свого Вчителя – того, котрий долучив до книги, запалив іскорку знань, був старшим другом і порадником, кому ми зобов’язані своїми життєвими і професійними перемогами.


Подорож у минуле

26 вересня 2017 року студенти факультету української філології (21, 26 груп) разом зі старшим викладачем кафедри слов’янських мов та зарубіжної літератури Ревуком Юрієм Олексійовичем відвідали експозицію Державного історико-архітектурного заповідника «Стара  Умань» – Василіанський монастир.


ПРИБИРАННЯ НА ПРИЛЕГЛІЙ ТЕРИТОРІЇ

Думаєте, філологи тільки те й роблять, що пишуть, редагують, копіюють? На вашу думку, вони лише вміють гарно розмовляти і шокувати всіх своїми ораторськими здібностями? Так, безсумнівно, ви маєте рацію. Однак це не всі таланти, які притаманні нам, філологам.


Урочисте закриття виставки «Військово-польовий арт»

25 вересня 2017 року викладачі та студенти факультету української філології побували на урочистих заходах з нагоди закриття двадцять першої виставки  Всеукраїнського культурно-мистецького проекту «Військово-польовий арт»


«Військово-польовий арт» – погляд на війну через призму творчості Наталії Мамчур

Нині Україна переживає складні випробування, але український народ з гідністю виконує свою місію у всесвітній історії. У цьому його велич, національна ідея і непереможність духу.


Сенсаційна знахідка в Америці

В американському Бавнд-Бруці віднайдено перше,  петлюрівське, видання твору Івана Огієнка “Українська культура”, яке побачило світ  Києві рівно сто літ тому, але весь наклад якого було знищено за вказівної червоної Москви  


uk Українська
X